DOPRAVA A PLATBA

OBJEDNÁNÍ

Zábrany vyrábíme v současné době pouze na objednávku, a proto je potřeba počítat s dobou dodání 14 dnů - 3 týdny. Snažíme se ale vyrábět co nejrychleji a zásilky odesíláme ihned, jakmile je zboží vyrobeno. 

Výroba překližkových dekorací trvá cca 7 dnů od připsání platby na účet.

Jelikož náš obchod zatím funguje formou zakázkové výroby, provádí se z tohoto důvodu platba předem na účet. Na zakázce začínáme pracovat až po obdržení peněz na účet.

Cena za zboží je platná po dobu jejího zveřejnění na eshopu. Cenu za zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží uhradí zákazník Prodávajícímu bezhotovostně předem na účet.

PLATBA 

 - platba bankovním převodem - po vytvoření objednávky Vám na email automaticky zašleme platební údaje. Po připsání na účet na tentýž email odešleme potvrzení o přijaté platbě a začneme vyrábět objednané zboží.

- dobírka v současné době není možná

DOPRAVA

PPL - Parcel CZ private - DORUČENÍ NA ADRESU

PPL Vás informuje o průběhu přepravy - po převzetí do přepravy Vám pošle email. V den doručení pošle SMS s dvouhodinovým časovým oknem, kdy bude balík doručen. Pokud by se doručení nezdařilo, bude Vám zaslána zpráva o následujícím postupu. 

DPD - Doručení na vaši adresu

DPD vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr vás bude v brzkých hodinách kontaktovat s přibližným časem doručení. Pokud vás kurýr na adrese nezastihne, bude tak uvedeno v jejich systému a další den by měl proběhnout další pokus o doručení. 

DPD - Doručení do odběrného místa PICKUP

Vyberte si kterékoli PICKUP místo po celé ČR. Balík by na uvedené adrese měl být připraven k vyzvednutí do 2 pracovních dní od podání. DPD vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o balíku.

V posledním kroku objednávky si vyberete, na které PICKUP odběrné místo chcete objednávku doručit. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale DPD požádat o prodloužení úložní doby.

ZÁSILKOVNA  - dodání na výdejní místo. Neplatí pro zábrany na postel. Pouze pro překližkové dekorace.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ 

po předchozí dohodě

CENA ZA DOPRAVU

ČR - PPL na adresu    130 Kč 

ČR - DPD na adresu    170 Kč

ČR - DPD na odběrné místo    130 Kč

ČR - ZÁSILKOVNA na výdejní místo - 79 Kč

ČR - osobní odběr  zdarma

 

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení