DOPRAVA A PLATBA

OBJEDNÁNÍ

Zábrany vyrábíme v současné době pouze na objednávku, a proto je potřeba počítat s dobou dodání 14 dnů - 3 týdny. Snažíme se ale vyrábět co nejrychleji a zásilky odesíláme ihned, jakmile je zboží vyrobeno. 

Výroba překližkových dekorací trvá cca 7 dnů od připsání platby na účet.

Jelikož náš obchod zatím funguje formou zakázkové výroby, provádí se z tohoto důvodu platba předem na účet. Na zakázce začínáme pracovat až po obdržení peněz na účet.

Cena za zboží je platná po dobu jejího zveřejnění na eshopu. Cenu za zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží uhradí zákazník Prodávajícímu bezhotovostně předem na účet.

PLATBA 

 - platba bankovním převodem - po vytvoření objednávky Vám na email automaticky zašleme platební údaje. Po připsání na účet na tentýž email odešleme potvrzení o přijaté platbě a začneme vyrábět objednané zboží.

- dobírka v současné době není možná

DOPRAVA

PPL - Parcel CZ private - DORUČENÍ NA ADRESU

PPL Vás informuje o průběhu přepravy - po převzetí do přepravy Vám pošle email. V den doručení pošle SMS s dvouhodinovým časovým oknem, kdy bude balík doručen. Pokud by se doručení nezdařilo, bude Vám zaslána zpráva o následujícím postupu. 

DPD - Doručení na vaši adresu

DPD vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr vás bude v brzkých hodinách kontaktovat s přibližným časem doručení. Pokud vás kurýr na adrese nezastihne, bude tak uvedeno v jejich systému a další den by měl proběhnout další pokus o doručení. 

DPD - Doručení do odběrného místa PICKUP

Vyberte si kterékoli PICKUP místo po celé ČR. Balík by na uvedené adrese měl být připraven k vyzvednutí do 2 pracovních dní od podání. DPD vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o balíku.

V posledním kroku objednávky si vyberete, na které PICKUP odběrné místo chcete objednávku doručit. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale DPD požádat o prodloužení úložní doby.

ZÁSILKOVNA  - dodání na výdejní místo. Neplatí pro zábrany na postel. Pouze pro překližkové dekorace.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ 

pouze v Hradci Králové po předchozí dohodě

CENA ZA DOPRAVU

ČR - PPL na adresu    130 Kč 

ČR - DPD na adresu    170 Kč

ČR - DPD na odběrné místo    130 Kč

ČR - ZÁSILKOVNA na výdejní místo - 89 Kč

ČR - osobní odběr  pouze v Hradci Králové zdarma

 

NajduZboží.cz