Girlanda se jménem mix

Kód: 231
Neohodnoceno
65 Kč
Vyrobíme do 7 dnů

Překližková girlanda do dětského pokojíčku se jménem na přání. Mezi jednotlivými praporky vložen korálek. Zavěšeno na jutovém provázku. CENA UVEDENA ZA JEDNO PÍSMENO - DO OBJEDNÁVKY PROSÍM NAVOLTE TOLIK KUSŮ, KOLIK PÍSMEN MÁ JMÉNO DÍTĚTE. Velikost praporku š. 13 x v. 15 cm. Vyrobeno z březové překližky o tloušťce 3 mm. Jedno písmeno nabarveno, druhé přírodní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduše skvělá. Malý, ale přesto významný doplněk do pokojíčku. Lze zavěsit na poličku, nad postel, jednoduše tam, kde je potřeba prostor zútulnit.

Girlanda je vyrobena z trojúhelníkových praporků a dozdobena dřevěným korálkem. Zavěšuje se pomocí jutového nebo bavlněného provázku. Velikost 1 praporku š. 13 x v. 15 cm. 

Vyrobeno z březové překližky 3mm tloušťky. Barvená písmena se střídají - jedno barvené, jedno přírodní. Barva na přání. Barvená je pouze na vrchní straně a na závěr nalakována. Přírodní praporek ošetřen voskovým olejem. 

Cena je uvedena za 1 praporek s písmenem. PŘI OBJEDNÁVÁNÍ NAVOLTE PROSÍM DO OBJEDNÁVKY DOLIK PÍSMEN, KOLIK MÁ JMÉNO VAŠEHO DÍTĚTE. Do poznámky pak vepište celé jméno, jak ho budete chtít vyrobit.

Příklad: TEREZKA ( 7 písmen - v objednávce bude 7x)

NajduZboží.cz