Girlanda se jménem

Kód: 81
Novinka
Neohodnoceno
55 Kč
Vyrobíme do 7 dnů

Překližková girlanda do dětského pokojíčku se jménem na přání. Mezi jednotlivými praporky vložen korálek. Zavěšeno na jutovém provázku. Velikost praporku š. 13 x v. 15 cm. Vyrobeno z březové překližky o tloušťce 3 mm. Girlanda je ponechána přírodní, zbroušená a ošetřená voskovým olejem. CENA UVEDENA ZA JEDNO PÍSMENO - DO OBJEDNÁVKY PROSÍM NAVOLTE TOLIK KUSŮ, KOLIK PÍSMEN MÁ JMÉNO DÍTĚTE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduše skvělá. Malý, ale přesto významný doplněk do pokojíčku. Lze zavěsit na poličku, nad postel, jednoduše tam, kde je potřeba prostor zútulnit.

Girlanda je vyrobena z trojúhelníkových praporků a dozdobena dřevěným korálkem. Zavěšuje se pomocí jutového provázku. Velikost 1 praporku š. 13 x v. 15 cm. 

Vyrobeno z březové překližky 3mm tloušťky. Girlanda je vybroušena a ponechána přírodní, pouze na vrchní straně ošetřena voskovým olejem. 

Cena je uvedena za 1 praporek s písmenem. PŘI OBJEDNÁVÁNÍ NAVOLTE PROSÍM DO OBJEDNÁVKY DOLIK PÍSMEN, KOLIK MÁ JMÉNO VAŠEHO DÍTĚTE. Do poznámky pak vepište celé jméno, jak ho budete chtít vyrobit.

Příklad: TEREZKA ( 7 písmen - v objednávce bude 7x)

 

 

 

NajduZboží.cz