Modelovací hmota na výrobu gumy Koumáci

Kód: 318
Neohodnoceno
269 Kč
Skladem

Vyrobte si vlastní gumu. Kreativní set obsahuje  7ks (světle modrá, zelená, červená a žluto oranžová o hmotnosti 20g; černá 10g; bílá a žlutá 5g), knížečku s návodem a inspirací a 2 plastové špachtle. Po vymodelování se hmota zapeče v troubě při 125°C po dobu 30 minut. Jakmile vychladne, můžete gumovat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč mít obyčejnou gumu z papírnictví, když si můžete vyrobit gumu vlastní. A podle sebe, přesně takovou, jakou si budete přát. 

Kreativní sada Koumáci obsahuje  7ks (světle modrá, zelená, červená a žluto oranžová o hmotnosti 20g; černá 10g; bílá a žlutá 5g), knížečku s návodem a inspirací a 2 plastové špachtle. Po vymodelování se hmota zapeče v troubě při 125°C po dobu 30 minut. Jakmile vychladne, můžete gumovat.

Kreativní modelovací sada je skvělým dárkem, hodí se jako tvořivé zpestření na oslavy nebo jen tak pro radost z tvoření a výroby vlastní gumy.

JAK SE S HMOTOU PRACUJE

Hmoty jsou na bázi polymerových hmot - takže jsou poměrně tvrdé na počáteční hnětení a trochu se drolí. Po lehkém zahřátí se s nimi už pracuje celkem lehce. Kniha návodů je zpracovaná velmi pěkně, vymodelovat postavičky podle ní zvládnou i menší děti. 

Jakmile jsou postavičky hotové, vypalte hmotu na 125°C v troubě po dobu 30 minut. Po vychladnutí můžete směle gumovat.

Máme vyzkoušeno, gumují pěkně.

Nevhodné pro děti do 3 let. Varování: Nebezpečí udušení. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. 

NajduZboží.cz