sada MOŘSKÝ SVĚT

Kód: 249
Neohodnoceno
379 Kč
Vyrobíme do 10 dnů

Sada k domalování - Kdo všechno žije v moři? Kreativní sada s českými akvarelovými pastelkami přinese spoustu zábavy a tvoření pro děti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní sada k domalování. Nechte děti vymýšlet příběhy, jak to vypadá v moři? Co ještě v moři najdeme? Jkak vypadá moře, když jsou vlny? Celou sadu můžete dál přizpůsobovat dokreslete a vystřihněte s dětmi vlny, dno můžete dozdobit kamínky ... Fantazii se meze nekladou -  děti můžete příběhem namotivovat a pak už to jen nechte na nich - pozorujte, jak jim fantazie pracuje - a nechte je pracovat. 

Sada obsahuje i třpytkové lepidlo k dozdobení - nejlepší zkušenost mám s nanášením prsty - lepidlo je gelové konzistence, třpytky nikde nelítají a po zaschnutí dobře drží.

Jediné, co budete v této sadě potřebovat je lepidlo - doporučujeme tekuté lepidlo herkules. Já mám výbornou zkušenost s červenou super přilnavou variantou, ale obyčejný žlutý poslouží stejně dobře. 

Každá sada obsahuje:

10 kusů překližkových výřezů - 1x delfín, 1x velryba, 1x mořský koník, 1x želvička, 3x mořský korál, 1x mušle, 1x medúza, 1x rybka

10x dřívka k nalepení

1x podkladová destička 21 x 15 cm

1x štetec

9x akvarelová pastelka progresso:  hnědá, červená, oranžová, žlutá, zelená, tm. modrá, sv. modrá, černá, fialová

1x lepidlo se třpytkami 

Překližka má tloušťku 3 mm

velryba je velká cca  v.7 x š.6 cm, rybka š. 5 a vysoká cca 3,5 cm. 

NajduZboží.cz