O NÁS

 

... jsem maminka, která má ráda kreativní přístup k věcem, ráda tvoří, natírá, šije a vymýšlí, čím by se tak dal pokojíček jejích děti vylepšit. Vždycky mě tvoření velmi bavilo a naplňovalo a moje vychytávky v pokojíčku u dětí se líbily. Přesto jsem pořád neměla odvahu jít s kůží na trh a nabídnout své služby i dalším zákazníkům. Pro moji větší jistotu jsem se nakonec přihlásila k dvouletému diplomovému studiu na Design škole v Praze a letos ho úspěšně dokončila. 

To byl můj dlouhodobý impuls ke změně. Tím dalším impulsem vzniku naší firmy byla naše dcera. Když  vyrostla z malé postýlky, bála se, že z velké postele spadne a nechtěla v ní spát. Zpočátku jsme to řešili židlí u postele, ale to se časem nelíbilo zase nám. Dostupné zábrany na trhu naše představy nenaplňovaly. Chtěli jsme něco jiného, zajímavějšího a motivujícího pro naši holčičku, aby se do nové postele těšila. A tak jsme si ji vyrobili sami. Dcera z ní byla nadšená a do postýlky se těšila každý večer. 

A tak vznikl nápad začít vyrábět funkční, a přesto designově zajímavé zábrany na postel pro děti. K těmto zábranám budou postupně přibývat i tematicky sladěné dekorace na zeď.

Z vlastní zkušenosti vím, jak složité je dnes na trhu najít obchod, který dokáže sladit barvy tak, aby k sobě skutečně hezky ladily. Málokdy jsou produkty foceny v reálné podobě a takové kvalitě, aby zákazník poznal skutečný odstín. Proto už od začátku dbám na to, aby všechny produkty, které u nás nakoupíte byly barevně sladěné. 

 V případě, že chcete ve Vašem pokojíčku měnit pouze drobnosti, a neste si jisti, zda Vám budou barvy ladit, napište nám, pošleme Vám malé vzorníčky natřené barvami, které používáme na naše dekorace. 

 

 

 

 

 

 

NajduZboží.cz