O NÁS

 

... jsem maminka, která má ráda kreativní přístup k věcem, ráda tvoří, natírá, šije a vymýšlí, čím by se tak dal pokojíček jejích děti vylepšit. Vždycky mě tvoření velmi bavilo a naplňovalo a moje vychytávky v pokojíčku u dětí se líbily. Přesto jsem pořád neměla odvahu jít s kůží na trh a nabídnout své služby i dalším zákazníkům. Pro moji větší jistotu jsem se nakonec přihlásila k dvouletému diplomovému studiu na Design škole v Praze a letos ho úspěšně dokončila. 

To byl můj dlouhodobý impuls ke změně. Tím dalším impulsem vzniku naší firmy byla naše dcera. Když  vyrostla z malé postýlky, bála se, že z velké postele spadne a nechtěla v ní spát. Zpočátku jsme to řešili židlí u postele, ale to se časem nelíbilo zase nám. Dostupné zábrany na trhu naše představy nenaplňovaly. Chtěli jsme něco jiného, zajímavějšího a motivujícího pro naši holčičku, aby se do nové postele těšila. A tak jsme si ji vyrobili sami. Dcera z ní byla nadšená a do postýlky se těšila každý večer. 

A tak vznikl nápad začít vyrábět funkční, a přesto designově zajímavé zábrany na postel pro děti. K těmto zábranám budou postupně přibývat i tematicky sladěné dekorace na zeď.

Z vlastní zkušenosti vím, jak složité je dnes na trhu najít obchod, který dokáže sladit barvy tak, aby k sobě skutečně hezky ladily. Málokdy jsou produkty foceny v reálné podobě a takové kvalitě, aby zákazník poznal skutečný odstín. Proto už od začátku dbám na to, aby všechny produkty, které u nás nakoupíte byly barevně sladěné. 

 V případě, že chcete ve Vašem pokojíčku měnit pouze drobnosti, a neste si jisti, zda Vám budou barvy ladit, napište nám, pošleme Vám malé vzorníčky natřené barvami, které používáme na naše dekorace. 

 

 

 

 

 

 

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení