PARAMETRY A BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ K PRODUKTŮM

Materiál: Všechny designové zábrany jsou vyráběny z voděodolné březové překližky o tloušťce 18 mm. Na ní jsou ručně lepeny drobné detaily z březové překližky o tl. 3 mm. Jednotlivé rozměry najdete v popisu konkrétního produktu. Dřevěné zábrany nejsou hračka. Dbejte vždy na dobré upevnění zábran, aby nedošlo ke zranění dítěte. Každý výrobek obsahuje návod k použití. Všechny dřevěné zábrany jsou určeny k použití v interiéru.

Dekorace na zeď jsou vyrobeny z překližky o síle 3 mm. Jednotlivé rozměry najdete v popisu konkrétního produktu. Dřevěné dekorace nejsou hračka. Dbejte vždy na dobré upevnění zábran, aby nedošlo ke zranění dítěte. Dekorace na stěnu jsou určeny pro použití v interiéru.

Barvy a laky: Všechny naše výrobky jsou ručně barveny nezávadnými barvami. Následně jsou lakovány laky s atestem pro styk s potravinami a použitím na dětské hračky. Lakovaný povrch zábran umožňuje snadnou údržbu – lze otřít navlhčeným (ne mokrým) hadříkem a poté vytřít do sucha.

Zakázková výroba: Všechny naše produkty jsou vyráběny na zakázku. Velkým dílem se na nich podílí i ruční zpracování – broušení, barvení i lakování. Z tohoto důvodu se detaily mohou mírně lišit od vyobrazeného obrázku

Ceny: Ceny všech výrobků jsou uvedeny včetně DPH

Bezpečnostní upozornění a varování

  • Dbejte vždy na užívání produktů za účelem, ke kterému byl vytvořen. Výrobce nenese odpovědnost za nestandardní či neadekvátní používání produktů a v důsledku toho vzniklá zranění, škody či poškození zdraví či výrobku.
  • Zábrany nejsou určeny k montáži na patrové postele
  • U dekorativních zábran zabraňte jakémukoliv neadekvátnímu používání zábrany, kdy by mohlo dojít k úrazu či ohrožení zdraví dítěte! Zabraňte vylamování, nadměrnému tlaku na zábranu a případnému vylomení z pelesti.
  • Výrobce nenese odpovědnost za špatné uchycení dekorací na stěnu či špatně přimontovanou zábranu na postel.
  • U dřevěných dekorací na stěnu dbejte na důkladné uchycení na zdi a pokud je v dosahu malých dětí, zajistěte, aby nedošlo k pádu dekorace na dítě, případně vdechnutí odlomených drobných kousků v důsledku pádu.
  • Výrobce neručí u produktů za vady způsobené nesprávným používáním, špatnou údržbou, ani za vady vzniklé přirozenými procesy materiálu.
  • Drobné suky či tmavší vlákna na překližkovém materiálu nejsou považovány za vadu materiálu a nelze na ně tedy uplatňovat nárok na reklamaci.

 

 

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení