PARAMETRY A BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ K PRODUKTŮM

Materiál: Všechny designové zábrany jsou vyráběny z voděodolné březové překližky o tloušťce 18 mm. Na ní jsou ručně lepeny drobné detaily z březové překližky o tl. 3 mm. Jednotlivé rozměry najdete v popisu konkrétního produktu. Dřevěné zábrany nejsou hračka. Dbejte vždy na dobré upevnění zábran, aby nedošlo ke zranění dítěte. Každý výrobek obsahuje návod k použití. Všechny dřevěné zábrany jsou určeny k použití v interiéru.

Dekorace na zeď jsou vyrobeny z překližky o síle 3 mm. Jednotlivé rozměry najdete v popisu konkrétního produktu. Dřevěné dekorace nejsou hračka. Dbejte vždy na dobré upevnění zábran, aby nedošlo ke zranění dítěte. Dekorace na stěnu jsou určeny pro použití v interiéru.

Barvy a laky: Všechny naše výrobky jsou ručně barveny nezávadnými barvami. Následně jsou lakovány laky s atestem pro styk s potravinami a použitím na dětské hračky. Lakovaný povrch zábran umožňuje snadnou údržbu – lze otřít navlhčeným (ne mokrým) hadříkem a poté vytřít do sucha.

Zakázková výroba: Všechny naše produkty jsou vyráběny na zakázku. Velkým dílem se na nich podílí i ruční zpracování – broušení, barvení i lakování. Z tohoto důvodu se detaily mohou mírně lišit od vyobrazeného obrázku

Ceny: Ceny všech výrobků jsou uvedeny včetně DPH

Bezpečnostní upozornění a varování

  • Dbejte vždy na užívání produktů za účelem, ke kterému byl vytvořen. Výrobce nenese odpovědnost za nestandardní či neadekvátní používání produktů a v důsledku toho vzniklá zranění, škody či poškození zdraví či výrobku.
  • Zábrany nejsou určeny k montáži na patrové postele
  • U dekorativních zábran zabraňte jakémukoliv neadekvátnímu používání zábrany, kdy by mohlo dojít k úrazu či ohrožení zdraví dítěte! Zabraňte vylamování, nadměrnému tlaku na zábranu a případnému vylomení z pelesti.
  • Výrobce nenese odpovědnost za špatné uchycení dekorací na stěnu či špatně přimontovanou zábranu na postel.
  • U dřevěných dekorací na stěnu dbejte na důkladné uchycení na zdi a pokud je v dosahu malých dětí, zajistěte, aby nedošlo k pádu dekorace na dítě, případně vdechnutí odlomených drobných kousků v důsledku pádu.
  • Výrobce neručí u produktů za vady způsobené nesprávným používáním, špatnou údržbou, ani za vady vzniklé přirozenými procesy materiálu.
  • Drobné suky či tmavší vlákna na překližkovém materiálu nejsou považovány za vadu materiálu a nelze na ně tedy uplatňovat nárok na reklamaci.

 

 

NajduZboží.cz