Sada 3 balónků se jménem a zaječicí na provázku

Kód: 282/SVE 282/SED 282/MOD 282/SVE2 282/LEV Zvolte variantu
Tip
Neohodnoceno
595 Kč
Vyrobíme do 10 dnů Vyrobíme do 10 dnů Vyrobíme do 10 dnů Vyrobíme do 10 dnů Vyrobíme do 10 dnů Zvolte variantu
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sada 3 balónků a zaječice do dětského pokoje. Balónky se zaječicí jsou velmi koukavé a díky provázku si můžete jejich délku upravit jak potřebujete. Všechny části připevníte na zeď pomocí oboustranné lepící pásky.  Volné konce provázků jsou dlouhé cca 30 cm a můžete je uvázat na ruku zajíci, který je součástí sady. Vše je vyrobeno z 3 mm překližky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorace na zeď do dětského pokoje - sada 3 balonků a zaječicína provázku. Na zeď je připevníte pomocí oboustranné pěnové lepící pásky, která je součástí. Je vyrobena z 3mm březové překližky, takže je velmi lehká. Součástí je i provázek, jehož volný konec je dlouhý cca 30 cm.

Provázek může volně viset nebo ho můžete připevnit na ruku zajíci, který je součástí velké sady s balonky. 

Balón se jménem vyrábíme v přírodní variantě, ošetřené voskovým olejem. Ostatní balóny jsou natřené barvou a lakem s atestem na dětské hračky. Barvíme vždy 1 balón tmavší a druhý světlejší. 

Zaječice je v základu v přírodní variantě, jakou druhou vrstvu má nalepené šaty s puntíky a mašli. Standardně volíme jednu z barev na balónku. 

Sada 3 balónů obsahuje vždy 1x balón se jménem, 1x jednobarevný balón, 1x balón s puntíky a 1x zajíc. Barevné kombinace jsou uvedeny v nabídce. Pokud si nevyberete z předvolené nabídky, najdete vzorník barev ZDE.

Rozměry: 

Balón se jménem v. 33 cm x š. 22 cm (měřeno v nejširším bodě)

Balón jednobarevný v. 27 cm x š. 20 cm (měřeno v nejširším bodě)

Balón s puntíky  v. 28 cm x š. 18,5 cm (měřeno v nejširším bodě)

Zaječice v. 23 cm x š. 12 cm (měřeno v nejširším bodě)

NajduZboží.cz