Sada 3 balónků se jménem a zajícem na provázku

Kód: 279/SVE 279/SED 279/MOD 279/SVE2 Zvolte variantu
Tip
Neohodnoceno
595 Kč
Vyrobíme do 10 dnů Vyrobíme do 10 dnů Vyrobíme do 10 dnů Vyrobíme do 10 dnů Zvolte variantu
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sada 3 balónků a zajíce do dětského pokoje. Balónky se zajícem jsou velmi koukavé a díky provázku si můžete jejich délku upravit jak potřebujete. Všechny části připevníte na zeď pomocí oboustranné lepící pásky.  Volné konce provázků jsou dlouhé cca 30 cm a můžete je uvázat na ruku zajíci, který je součástí sady. Vše je vyrobeno z 3 mm překližky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorace na zeď do dětského pokoje - sada 3 balonků a zajícem na provázku. Na zeď je připevníte pomocí oboustranné pěnové lepící pásky, která je součástí. Je vyrobena z 3mm březové překližky, takže je velmi lehký. Součástí je i provázek, jehož volný konec je dlouhý cca 30 cm.

Provázek může volně viset nebo ho můžete připevnit na ruku zajíci, který je součástí velké sady s balonky. 

Balón se jménem vyrábíme v přírodní variantě, ošetřené voskovým olejem. Ostatní balóny jsou natřené barvou a lakem s atestem na dětské hračky. Barvíme vždy 1 balón tmavší a druhý světlejší - barevné kombinace najdete v předvolené nabídce. Pokud si nevyberete, najdete celý vzorník barev najdete ZDE

Zajíc je v základu v přírodní variantě, jakou druhou vrstvu má nalepené kraťasy a tričko. Kraťasy jsou v barvě šedé mořské soli, barvu trička lze zvolit. Standardně volíme jednu z barev na balónku. 

Sada 3 balónů obsahuje vždy 1x balón se jménem, 1x jednobarevný balón, 1x balón s puntíky a 1x zajíc. Barevné kombinace jsou uvedeny v nabídce.

Rozměry: 

Balón se jménem v. 33 cm x š. 22 cm (měřeno v nejširším bodě)

Balón jednobarevný v. 27 cm x š. 20 cm (měřeno v nejširším bodě)

Balón s puntíky  v. 28 cm x š. 18,5 cm (měřeno v nejširším bodě)

Zajíc v. 23 cm x š. 12 cm měřeno v nejširším bodě)

NajduZboží.cz